Výlov VN Vištuk

Vážený kolegovia rybári, v dňoch 28. - 29.03.2015 sa uskutoční výlov rybochovného zariadenia VN Vištuk.

Začiatok výlovu 07:30 hod. V prípade záujmu si tu môžte odpracovať brigádu. Pracovný odev : čižmy (najlepšie vysoke).

S pozdravom - výbor MsO SRZ Pezinok

UPOZORNENIE - VN Vištuk - Rada Žilina !!!

 

 

Výbor MsO SRZ Pezinok

 

MDD 2015

Dňa 31.05.0215 sa v doobedňajších hodinách na revíri Dolná teheľňa Pezinok uskutočnili tradičné rybárske preteky ku príležitosti MDD.

Z nazačiatku nie príliš pekného počasia sa vykľul skutočne nádherný slnečný deň plný detských úsmevov.

Preteku ku dňu MDD sa zúčastnilo vyše 90 mladých nadšencov mokrého športu, ktorý súťažili v kategóriach rybár a nerybár.

Pre všetky deti bolo pripravené občerstvenie ako aj ceny, bez ktorej sa neobišlo jediné zúčastnené dieťa.

Pretekov sa zúčastnilo 91 spokojných detí z toho 65 rybárov a 26 nerybárov, ktorý dúfajme raz naplnia naše rady (víťazom bolo každé dieťa ktoré sa dňa detí na jazere záčastnilo).

Za ceny venované do súťaže v mene MsO SRZ Pezinok ďakujeme generálnemu sponzorovi  SAG ELEKTROVOD BRATISLAVA /finančný dar pre deti/" AWA-SHIMA EUROPE, s.r.o., Galvaniho 2/A, Bratislava /krásne ceny pre deti a zároveň sponzorský dar/", www.MAXSTORE.SK /krásne ceny pre deti/, MIVARDI s.r.o. / ceny do súťaže /, ELESKO s.r.o. /občerstvenie/ a obec Budmerice ktorí u našich najmenších a budúcich pokračovateľov pripravili naozaj krásny deň a pomohli vo veľkej miere vylúdiť úsmev na každej detskej tváričke. 

V mene výboru MsO SRZ Pezinok chceme všetkým zúčastneným a hlavne generálnym sponzorom pretekov verejne poďakovať za slnečný a detským úsmevom preplnený deň, ktorý dúfame že bude do budúcnosti len pokračovať.

Zároveň z tohto miesta chceme poďakóvať všetkým zúčastneným ako aj organizátorom  za bezproblémový priebeh a tiež aj ďalším anonymným sponzorom našich detí.

V mene našej omladiny, za ich spokojnosť a úsmev na tvári ešte raz srdečne ďakujeme a zároveň už teraz pozývame všetky deti a ich rodičov na tradičné rybárske preteky konané k príležitosti MDD na budúci rok 2016, ktorých presný termín bude včas uverejnený na našej vašej stránke.

 

Petrov zdar a veľa úspechov praje MsO SRZ Pezinok - organizačný výbor

 

UPOZORNENIE !!!

Upozorňujeme všetkých členov SRZ, že dňom 04.04.2014 boli osadené informačné tabule a dňa 05.04.2014 bol označený rybársky revír   1-1371-1-1 Modra - Kráľová  

ako vidno aj v uverejnenej fotogalérii. Dňa 05.04.2014 bolo zistené, že osadené tabule neznámy páchateľ úmyselne poškodil. Lov všetkých druhov rýb na tomto revíry je podľa platných predpisov SRZ a zákona o rybárstve s tým, že výnimka na lov kapra rybničného sa na tento revír nevzťahuje. Lov sa začína až 01.06.2014

VN Modra - Kráľová 1-1371-1-1

/album/vn-modra-kralova/imag0199-jpg/ /album/vn-modra-kralova/imag0200-jpg/ /album/vn-modra-kralova/imag0201-jpg/ /album/vn-modra-kralova/imag0202-jpg/
www.mso-pezinok.webnode.sk